Strona podmiotowa Biuletynu Informacji Publicznej Szpitala Mazowieckiego w Garwolinie Sp. z o.o. została utworzona zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej.

Użytkownik wybiera określoną informację z paska menu głównego, który zawiera dane dotyczące Spółki jako podmiotu leczniczego i komórek organizacyjnych w zakładach leczniczych oraz informacje skierowane dla pacjenta/ opiekuna. Użytkownik bezpośrednio korzysta z informacji o przetargach, aktualnościach i danych kontaktowych.

Z paska menu pionowego można zapoznać się z zakresem świadczeń udzielanych przez podmiot leczniczy. Z paska menu znajdującego się po lewej stronie ekranu, w dolnej części lewego panelu strony,znajduje się statystyka odwiedzin. Przy każdym wpisie w BIP znajduje się informacja na temat osoby, która opublikowała dokument, dacie publikacji i modyfikacji, załącznikach oraz zmianach wersji dokumentu. Znajduje się tu również informacja o liczbie odsłon dokumentu.

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został zmieniony. środa, 31, styczeń 2018 19:12 Super User
Artykuł został zmieniony. środa, 31, styczeń 2018 19:27 Super User
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 05, luty 2018 15:59 Super User